Milí rodičia,

príďte si zabehať s Vašimi deťmi na akciu

ŠARKANIÁDA

dňa 7.11. (streda) od 15.00 hod. do 16.15 hod.

Budete potrebovať vlastnoručne zhotoveného alebo

zakúpeného šarkana, športové oblečenie a obuv.

Akciu oganizujeme v rámci projektu Zdravo -hravo a

Programu prevencie obezity.

V prípade nepriaznivého počasia (dážď) sa akcia nekoná.

Zima nám nebude – bude teplý čaj a diskohudba.

BRIGÁDA

V spolupráci s Dobrovoľníckym centrom Košice organizujeme dňa 9.10. 2018 od 15.00 hod. do 18.00 hod. brigádu na školskom dvore.  Príďte nám pomôcť vysadiť tuje, pohrabať a revitalizovať trávnik a tým skrášliť prostredie školy.

Odmenou nám bude dobrý pocit z vykonanej práce a radosť vašich detičiek.

PaedDr. BěhalováDana

Zdravie

Pretože, zdravie našich detí je pre nás veľmi dôležité, prosíme všetkých rodičov, ktorých dieťa má prvé symptómy ochorenia, aby svoje dieťa nechali doma na preliečenie a priniesli svoje dieťa späť do materskej škôlky až keď bude schopné plnohodnotne sa zapojiť do hier a edukačných činností. Nakoľko do materskej škôlky prijímame iba zdravé deti, v prípade podozrenia na ochorenie môže učiteľka odmietnuť prijatie dieťaťa do triedy. Učitelia nesmú taktiež deťom podávať akékoľvek lieky. V prípade ak dieťa v predškolskom zariadení počas dňa ochorie, učiteľ zabezpečí izoláciu dieťaťa s dozorom a okamžite informuje telefonicky rodiča.

Oblečenie

Deti by mali chodiť do škôlky primerane oblečené pre pobyt vnútri škôlky, ako aj na pobyt vonku vzhľadom na počasie. Prosíme rodičov, aby deti nosili odev v ktorom sa budú cítiť nielen pohodlne, ale budú aj schopné sa samy obliecť a vyzliecť, aby sme spoločne v maximálnej miere podporovali ich samostatnosť. Nezabúdajte, že pri činnostiach v materskej škôlke sa deti môžu občas aj zašpiniť, prispôsobte tomu prosím oblečenie dieťaťa, aby sme sa vyhli zbytočným konfliktom.

oznamy:

ZÁTVOR

na základe pokynov zriaďovateľa Mesta Košíc

počas letných prázdnin štyri týždne

1. 2.7.2018 (pondelok) - do 27. 7.2018 (piatok).

Náhradná MŠ :

MŠ B. Němcova 4.

Začiatok školského roka je 3.9.2018 – pondelok.

PaedDr. Běhalová Dana, riad. MŠ

ZÁPIS
na predprimárne vzdelávanie

školský rok 2017/2018

2.5. - 3.5.2017 od 10.00 hod. do 14.00 hod.
4.5.2017 od 10.00 hod. do 16.30 hod.

Tlačivá a podrobnejšie informácie nájdete v Dokumentoch

" Prajem pekný deň,

som veľmi rád, že sme mohli byť súčasťou Vašej škôlky. Bolo to obdobie na ktoré budem veľmi rád spomínať ja aj moja manželka a myslím si, že aj naše deti. Musím povedať, že pred cca šiestimi rokmi som ani nevedel, že existuje škôlka na Watsonovej ulici. Teraz to už do konca života nezabudnem.
Stretol som tam super kolektív. Aj my Vám želáme všetko dobré a pozdravujem ešte raz všetkých. Istotne sa zastavíme v priebehu školského roku.

S úctou.
Ing. Róbert V.

Dobrý deň pani riaditeľka,

srdečne Vás pozdravujeme, aj celý Váš kolektív, v mene našej Sašky Bučkovej a samozrejme aj nás. Začíname na novom mieste, spomíname na to "staré" - Vaše, útulné. Bolo nám s Vami veľmi príjemne, priam rodinne, Saška na Watsonku rada spomína.
Ešte nám dovoľte popriať Vám aj Vašej škôlke úspešný rok, veľa dobrých detičiek a veľa radosti na Vašich tvárach.

S pozdravom Saška a rodina B.

Počas pobytu detí na školskom dvore
( 15.00 – 17.00 hod.)
vždy pri príchode a odchode
z areálu MŠ zaisťujte bezpečnostnú
retiazku na bráničke.

Nedovoľte deťom, aby to robili za Vás !
( vyskočením na bráničku )

Prevádzka materskej školy:
6.30 hod. - 17.00 hod.

Schádzanie detí :
6.30 hod. - 8.00 hod.

Rozchádzanie detí :
poldenný pobyt - 12.10 hod. - 12.30 hod.
celodenný pobyt - 15.00 hod. - 17.00 hod.

Vaše dieťa do MŠ potrebuje:

- prezuvky ( zo zdravotných dôvodov najlepšie ortopedické, z bezpečnostných dôvodov nie vsuvky ), označené menom
- detské posteľné prádlo: označené menom
- malý vankúšik na spanie: označený menom
- pyžamo, označené menom
- malý uterák, označený menom
- mydlo
- servítky – 1 kus, deti do 5 rokov aj vlhčené utierky (Tesco)
- hygienické vreckovky – 10 kusov
- toaletný papier – 4 kusy
- náhradné spodné prádlo, ponožky, pančušky, tepláky (označené menom), v prípade potreby aj gumovú podložku pod   posteľnú plachtu
- k 1.9. -pri nástupe do MŠ novoprijaté dieťa: potvrdenie od lekára, že dieťa je zdravé a môže byť v kolektíve detí